Hodnocení

Vážení hosté,
protože recenze je nejlepší reklama a mnohým pomůže k volbě dovolené, podělte se i Vy o svou zkušenost s našimi službami.
Líbilo se, nelíbilo, máte nápad co by se dalo zlepšit?
Váš názor je pro nás důležitý a rádi se z něj poučíme.

Přidat hodnocení

17.5.2018
Míša

Příjemná obsluha, dobré jídlo, krásné ubytování. Nemám co bych vytkla.

13.4.2018
Markéta Filoušová

Nejlepší kombinace krásného prostředí, pohádkového výhledu na Lipno, útulných a prostorných pokojů, dostatku venkovního vyžití pro děti a hlavně srdečného personálu, který se o Vás stará s chutí a radostí. Snad žádná prosba není nemožná. O to více máte chuť se vracet....

5.4.2018
Idelbekovi

Navštívili jsme penzion v rámci Velikonočního pobytu a byli jsme velmi spokojeni. Pěkné prostředí, blízko Českého Krumlova. Výborné jídlo, oceňujeme domácí produkty, výběr jídel pro malé děti (dětský čaj, domácí smetanový krém...). Velmi příjemný a profesionální personál se znalostí turistických zajímavostí, milý přístup k dětem. Tvořivé dílny byly fajn a Velikonoční zajíček prostě dokonalý. Jen bychom doporučili ještě trochu zapracovat na vybavení pokojů (nové matrace). Penzion rozhodně doporučujeme.

29.3.2018
Lucie a Jirka z Liberce

Děkujeme za pohodové jarní prázdniny. Velice vstřícný přístup personálu, skvělé jídlo a pohodlné ubytování. Snídaně formou švédských stolů, vždy byl možný výběr z bohaté nabídky i ke konci podávání. Večeře se skládala z několika chodů, včetně zákusku na závěr. Personál ochotný, se znalostí turistických informací a tak nám vždy dokázali vhodně poradit (lyžování, sauna, bazén, bruslení, apod.).

29.3.2018
Kateřina

Po dlouhé době, jsme s manželem a dcerkou vyrazili na pár dní mimo domov. PENZION Rak byla správná volba. Čisté, voňavé, utulne místo, s rodinným , ale při tom profesionálním přístupem. Slova chvály zde nejsou opravdu zbytečná.. :-) Prostě jsme se cítili jako doma a jestliže dvoum

29.3.2018
Jiří Domin

Skvělé jídlo, příjemná obsluha, čistota, hezké prostředí, nic není problém. Mohu jen chválit, vytknout není co. Díky.

11.3.2018
Míla