Pokoje

Náš podnik nabízí hostům celkem 9 stylových pokojů. Každý je jiný, některý malinký, jiný rodinný a prostorný.
Myslíme, že si každý vybere ten svůj oblíbený. Svým osobitým designem působí na mnoho hostů genius loci.

Pokoj č. 2

Rodinný pokoj s jednou manželskou postelí a jednou patrovou postelí, který se nachází v přízemí penzionu a jako jediný má samostatný vchod. Výhled z oken je na naši zahradu a bazén.

Pokoj je vybaven LCD televizorem, ledničkou a samostatnou koupelnou s toaletou a sprchovým koutem. Tento pokoj je vhodný zejména pro rodiny s malými dětmi a to proto, že je bez schodů. V pokoji je také dostatek místa pro dětskou postýlku

Pokoj č. 3

Prostorný rodinný pokoj se dvěma manželskými a jednou samostatnou postelí (pětilůžkový) s krásným výhledem na Lipenské jezero.

Tento pokoj se nachází v prvním patře penzionu a svou polohou i rozlohou je vhodný zejména pro vícečlennou rodinu. Pokoj je vybaven LCD televizorem, ledničkou a samostatnou koupelnou s toaletou a sprchovým koutem.

Pokoj č. 4

Krásný čtyřlůžkový pokoj s jednou manželskou postelí a dvěma samostatnými postelemi. Tento pokoj je vhodný pro rodinu se staršími dětmi.

V polovině pokoje je umístěna větší komoda, která pokoj dělí na dvě odlišné a samostatné části tak, aby měli své soukromý rodiče i děti. Pokoj je vybaven LCD televizorem, ledničkou a samostatnou, prostornou koupelnou s toaletou a sprchovým koutem.

Pokoj č. 5

Jeden z našich nejútulnějších pokojů pro dva. Protože se jedná o malý pokoj, působí zde vše velmi útulně a minimalisticky. Pokoj je vhodný pro páry, nebo cestovatele samotáře. Oblíbený je také u novomanželů.

Výhled je zde do zahrady a na sousední srub. K pokoji je také balkón, s příjemným posezením, který svým umístěním dodá pokoji prostornější dojem. Vybavení LCD televizorem, ledničkou a samostatnou koupelnou s toaletou se sprchovým koutem je samozřejmostí.

Pokoj č. 6

Klidný, pohodový a relaxační pokoj pro dva ve kterém je však dostatek prostoru pro dětskou postýlku a v případě potřeby i pro přistýlku.

K pokoji je přístup na balkón, který sousedí s balkónem pokoje č. 5. V pokoji je manželská postel se zdravotními matracemi. Výhled z pokoje je do zahrady. Pokoj je vybaven LCD televizorem, ledničkou a samostatnou koupelnou s toaletou a sprchovým koutem.

Pokoj č. 7

Krásný prostorný podkrovní pokoj s manželskou postelí a rozkládací pohovkou na které se můžou vyspat až další dva účastníci zájezdu. Pro dostatek místa je možné do pokoje umístit také dětskou postýlku. Pokoj je díky své rozloze vhodný pro mladé páry s dětmi i pro starší generace.

Díky polo příčce, která ho dělí na dvě samostatné místnosti je možné sledovat televizi v jedné části a v té druhé uspávat dítě, nebo si užít svou oblíbenou knížku. Výhled z pokoje je situován na Lipenské jezero a do zahrady. Pokoj je vybaven LCD televizorem, ledničkou a samostatnou koupelnou s toaletou a sprchovým koutem.

Pokoj č. 8

Pokoj s nejkrásnějším výhledem. To je přesná charakteristika tohoto pokoje. Výhled pokoje je situován na Lipenské jezero a jeden z jeho nejzajímavějších ostrovů Tajvan. Díky terase, která pokoji přísluší se jedná i o nejromantičtější pokoj našeho penzionu – západy slunce jsou zde dechberoucí.

Pokoj je vybaven manželskou postelí a rozkládací přistýlkou pro děti, nebo dospělé nocležníky. Pro dostatečný prostor v pokoji je možné připravit v něm také dětskou postýlku. Pokoj je vybaven LCD televizorem, ledničkou a samostatnou koupelnou s toaletou a sprchovým koutem.

Srubový apartmán 1

Dřevem voňavý rodinný apartmán v horním patře našeho srubového domu. Svým vybavením je tento pokoj nejvhodnějším pro rodiny s dětmi. Mimo standardní vybavení mezi které patří samostatná koupelna se sprchovým koutem, toaleta a televize je zde také vana, kuchyňská linka a varná konvice.

Prostor apartmánu je zařízen dvěma manželskými stylovými postelemi, barovým pultem a rozkládací pohovkou pro případ, že by bylo potřeba uložit vícečlennou rodinu. Výhled z pokoje je situován na hvězdné nebe a hlavní budovu penzionu. Díky své poloze je z něj i jedinečný výhled na Lipenské jezero.

Srubový apartmán 2

Další z našich originálních apartmánů je umístěn v přízemí srubu a sousedí s dětským hřištěm. Jeho zaměření je tedy víc než jasné. Vybavení je přizpůsobené nejčastějším obyvatelům, a tak je v pokoji dětmi oblíbená patrová postel, manželská postel a samostatné lůžko.

Pro větší pohodlí je zde také kuchyňský kout, barový pult a spousta místa na hraní, nebo třeba pro umístění dětské postýlky, LCD televizor nechybí ani tady. Koupelna vybavena sprchovým koutem a toaletou je také dostatečně prostorná.